2003 yılında, 38.000 m² alan üzerinde kurulu tohum işleme tesisimiz Türkiye’nin en modern ve yüksek kapasiteli 3 tohum işleme tesisinden birisidir. Yıllık 1 milyon torba (~15.000 ton) paketli mısır tohumu işleme kapasitesine sahip tesisimize her sene kalite ve verimliliği arttırıcı teknolojik yatırımlarımız devam etmektedir.

Manisa’da kurulu olan tesisimiz, ışık ve ısı yalıtımı için izolasyonlu paneller ile kapatılmış olup, stokta duran tohumların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için klima kontrollü depolara sahiptir.

Firmamız, kendi tohum işleme ihtiyaçlarının yanında, yüksek kalite standartlarımız sayesinde uluslararası ve yerli tohum firmalarına da genel ağırlığı ihracat amaçlı olmak üzere hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana her sene yüksek miktarda tohumluk üretim ve ihracatı yapan firmamız; 2021 senesinde de tohum işleme tesisimizde işlenen tohumlukları 25 farklı ülkeye ihraç ederek, ülkemizi, uluslararası tohumculuk sektöründe en yüksek kalitede hizmet vererek Türk tohumculuk endüstrisini en iyi şekilde temsil etmektedir.